Hodnocení bez smazání inzerátu

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Janiik Krejčová (autor tématu) 3 před 8 roky

Když nabízím mnoho kusů jedné věci (podle mě typické pro kytky a zvířata), ocenila bych možnost ohodnotit uživatele, který si ode mě něco z toho přebral, aniž bych musela kvůli tomu uzavírat celý, stále platný inzerát, a vkládat ho znovu. Přijdu o seznam zájemců a navíc si připadám, že rejžuju body

Akela 588 před 8 roky

Přesně tak. Právě proto dávám určité věci na výběr více lidičkám a ne celý balík,ze kterého si někdo vezme jednu věc druhý pět atd. Pak je nemůžete písemně podělit.Tím pádem ani ohodnotit. Už jsem tu byla nejméně 2x napadena,že to dávám jednotlivě. Body, co s body? Něco si za ně koupíme nebo vyhrajeme v loterii? Bude chleba levnější? Prostě to tak zde je zavedené a hotovo. Určitě se nebojte nařčení,že rejžujete. Vždyť o nic nejde. Také mě to znechutilo,ale jsou tu lidičky co si věci rádi vezmou a já mám radost

Janiik Krejčová (autor tématu) 3 před 8 roky

No a já třeba mám snůšku šneků, u kterých se prostě předpokládá, že si je lidi budou brát po dvou, po třech, přičemž je samozřejmě nabízím v jednom inzerátu. Zbavit se potřebuju všech a ráda bych rozdala pozitivní hodnocení lidem, kteří si je zaslouží. No co, holt budu mít aspoň inzerát pořád na první straně..

Akela 588 před 8 roky

Sluníčko 53 před 8 roky

To samé jsem řešila kvůli kytičkám, ale admistrátoři mě upozornily, že se můj požadavek týká jen pár lidí/věci a zatím tedy z touto možností nepočítají. Je fajn, že nás je víc co řešíme to stejné, třeba adminové změní názor

Ema Hrda 43 před 8 roky

Já když mi někdo odpoví a věc předám kolikráte ani nevím komu zaškrtnu jen věc předána někomu jinemu a je to vyřešené

Ema Hrda 43 před 8 roky

Jinou možnost jsem nenašla kolikrate si věci i jine než pro ktere si jede vezme jeden člověk a pak je to jediné řešení jak stornovat inzerci