Rezervace

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Eva* (autor tématu) 171 před 8 roky

Dobrý den, chtěla bych uživatele poprosit, aby kliknutí na inzerát či na srdíčko nebrali jako rezervaci. Zadavatel inzerátu toto nevidí, na email se mu upozornění neodešle. Pokud máte o něco zájem, je potřeba napsat zprávu. Děkuji za pochopení. Krásný den.

milan 2 před 8 roky

Tak já psal ale nikdo se neozval a pak najednou to bilo rezervování

Eva* (autor tématu) 171 před 8 roky

Občas na určitou věc napíše třeba třicet lidí během chvilky. To se pak nedá stíhat. Než člověk stačí odpovědět prvnímu a zjistit, jestli se nějak na předání domluví, tak uběhne také nějaký čas. Pak teprve dá rezervaci. Pokud má darující inzerátů víc, tak tím spíš.

princetongirls1987 1 před 8 roky

Dobrý den,už nikomu nedržím žádnou věc.S postelí jsem čekala na pána co si ji měl vyzvednout o víkendu.Tak jsem s tou postelí čekala.Žádná zpráva nic.Tak jsem pánovi volala a že byl zaúkolován aby mi napsal že postel si nebere že se jim sešla postel z příbuzenstva.Samozřejmě nedal vědět nic.Takže jak blbec čekám odřeknu paní která jí chtěla a postel nám zůstala (samozřejmě jsem paní volala jestli má stále zájem a ta mi řekla jestli si z ní dělám srandu).Super jednání.

Petr Roubíček 242 před 8 roky

Některý lidi jednají neseriózně ,pak na to doplatí někdo jiný ,např. pokud si pro něco někdo jede 100 km. tak si to bez rezervace nevezme .