Blokace

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Olga Krejčí (autor tématu) 22 před 8 roky

Dobrý den, vím, že je to často diskutované téma, ale bylo by už možné vytvořit na tomto serveru funkci BLOKACE? Za tu dobu, co tu inzeruji bych ji totiž využila již několikrát. Blokovaný člověk by prostě neměl šanci reagovat na moje inzeráty. Někdo z těch ,,drzounů,, má totiž žaludek na to, ozývat se opakovaně - což mi vážně hlava nebere!

Eva* 171 před 8 roky

To bude tím, že někteří píší absolutně na každý inzerát. Nedívají se kdo nabízí a těžko říct, k čemu jim všechny ty věci budou.....

Olga Krejčí (autor tématu) 22 před 8 roky

No v mém případě spíše nebudou poněvadž narážím na osoby, které se nedostavily - naslibovaly akorát hory doly černý les...a nebo osoby, co najednou přestaly komunikovat - i přesto, že jsme již byli domluveni.

Eva* 171 před 8 roky

Tak tohle mě také mrzí. Stalo se mi to zrovna tento týden, vše domluveno a nikdo nedorazil přestože nešlo o nejlevnější věci- elektronika. Měla jsem chuť to odvézt do sběru.

Akela 588 před 8 roky

Mám stejné zkušenosti

Maqi89 135 před 8 roky

Také se moc přimlouvám za funkci blokace či "černé listiny" na uživatele, se kterými mám špatné zkušenosti. Takovým nespolehlivým lidem v budoucnu samozřejmě již nic nechci darovat, nemá tedy smysl, aby mi od nich chodili reakce "mám zájem". V mém případě to jsou zatím 3-4 uživatelé.

Eva* 171 před 8 roky

Jak řešíte uživatele, kteří si věc zarezervují s vyzvednutím třeba až za týden. Celý týden komunikují a v den předání napíší, přenechte jinému zájemci. V tu dobu je inzerát již hodně vzadu a ne tak viditelný. Stalo se mi to teď u několika inzerátů a fakt jsem měla chuť dávat negativní hodnocení. Sice se omluvili, ale mě tím způsobili dost starostí a organizování. Ti co se ani neomluvili, neg. hodnocení dostali.

Akela 588 před 8 roky

Mám stejné zkušenosti. Říkala jsem si,že jim též dám negativní hodnocení, protože člověka s tím tahají za nos a pak se rozmyslí,že se jim pro to nechce. Kdyby třeba řekli,že jim do toho něco vlezlo, omluvili se a chtěli, abych posečkala,že si pro to přijdou jindy, tak proč ne. Ráda vyhovím, ale když rovnou plácnou už to nechci doufám,že jsem vám tím nepřidělala starosti, dejte to dalšímu,tak to mě opravdu štve. Je s tím práce. Zatím jsem jen inzerát smazala a obnovila,ale i tak to bere spoustu času a je to prostě práce.Uvažuji o negativu i tak, prostě si to potom slušný člověk rozmyslí a zlobrům těm to vadit ani nebude

Olga Krejčí (autor tématu) 22 před 8 roky

Ano, to je taky problém. Též mi to přijde celkem nefér. Proto nejsem zastánce rezervací na týden dopředu. Opět se mi totiž potvrdilo, že tento postoj byl správný. Každopádně také se pokaždé bráním negativu a neuděluji ho - v případě, že se člověk omluvil. Ale určitě chápu, jak to myslíte.

Olga Krejčí (autor tématu) 22 před 8 roky

A chtěla jsem se zeptat, když inzerát deaktivuji, je někde uložený a mohu pouze aktivovat? Nebo musím celý inzerát vytvořit znovu? Teď mi padlo asi 10 inzerátů a pokud to nemohu pouze zaktualizovat, ale musím ho znovu vytvořit, tak to raději odnesu do popelnice!!!!!!!

Akela 588 před 8 roky

Pokud vím když ho deaktivujete čili zrušíte tak prostě zmizí v nenávratnu. Tím pádem ho nerušte,ale jen zaktivujte. Ještě k příspěvku výše. Pokud se lidičky omluví tak to je OK pokud nic a nepřijdou dávám negativ.

Eva* 171 před 8 roky

Deaktivace je zrušení- smazání inzerátu. Pokud jste ho nedeaktivovala, je stále v nabídce.