Registrace více profilů

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Dáša (autor tématu) 19 před 8 roky

Objevují se tady chytráci, kteří se registrují víckrát, popřípadě zruší a udělají novou registraci. Většinou jsou to ti, co jen berou a když už mají moc věcí, tak aby to tak nebilo do očí, začnou psát přes nový účet. Registrace by proto měla mít nějaká pravidla.

Akela 588 před 8 roky

Přesně tak souhlasím.

Emachyk 1 před 8 roky

Mate prosim nejake konkretni lidi?
Prosim o jejich zverejneni.

Karel 18 před 8 roky

Souhlas

Dáša (autor tématu) 19 před 8 roky

No konkrétní mám, ale asi by to měl řešit spíš administrátor

Lukáš Václav Effenbe 29 před 8 roky

osobně věci dávám pouze lidem kteří žijí systémem - tzn. berou, ale i dávají...

Dáša (autor tématu) 19 před 8 roky

Já to tak mám napsáno i v profilu. Jenomže v Brně se točí pár lidí pořád dokola a vyhazovat nechci.

Zdeňka Poláčková 15 před 8 roky

Jsem tu nová a ještě jsem nic nenabídla,ani nedostala,ale jsem z vás všech co výše, píšou zklamana.Protoze jsem si naivně myslela,že tu lidí nabízí věci,protože chteji.Chtejí se třeba snadno něčeho zbavit,nebo prostě nechtějí něco vyhodit,tak jim udělá radost,že si to někdo vezme a ještě nějak uzije.Z vás mám pocit,že bych něco měla nabídnout ,jinak jsem zavržení hodná.Když se mi bude něco líbit a nebudu nic dávat, tak mám mít aspoň špatný pocit.Ale samozřejmě máte právo si myslet co chcete a soudit koho chcete a dávat komu chcete.Přeju vám víc lásky,aby vás tolik nerozcilovalo co druzí dělají a samozřejmě i sobě ,aby mě nerozcilovalo co děláte vy.

Zdeňka Poláčková 15 před 8 roky

A Dašo napadlo té třeba,že ti chytraci co se registrují víckrát,třeba mají špatný pocit,že berou a nemají co dat?Buď rada,že jsi ještě nebyla tak na dne,že nemáš na to si něco koupit.Protože ti kteří se uchylují k takovým věcem,které ty odsuzuješ,jsou jen chudaci,a potřebují spíše soucit.

Lukáš Václav Effenbe 29 před 8 roky

Zdeňko, ten pocit zklamání pramení právě z toho, že tu jste nová my "služebně" starší máme vícero zkušeností.. Jsou lidé, kteří získají několik televizí, pár skříní.. a to Vás pak mrzí, když to chcete darovat někomu, komu to pomůže a pak si to odveze pravděpodobný přeprodávač tímto bych se rád zastal Dáši

Zdeňka Poláčková 15 před 8 roky

Děkuji,jo,jo,chápu to.Jen,když se na toho ,,preprodavace,,podívate jiným pohledem,tak vás to nemusí mrzet.Protože,ten člověk taky žije a potřebuje jíst,nebo živit rodinu.a taky mu tím po můžete.jen si za to koupi co opravdu potřebuje.Takže mu ta vaše věc poslouží a koupi si ji někdo,kdo ji opravdu chce.Když s tím máte problém,můžete ji prodat vy rovnou a nemusíte závidět preprodavacovi peníze,které za vaší věc má.Díky za vaší odpověď.

Zdeňka Poláčková 15 před 8 roky

Naopak vaše věc posloužila dokonce dvema nebo více lidem.můžete se na to dívat,tak a mít dobrý pocit,nebo se zlobit a mít špatný pocit.Volba i pocit je vase.Záleží na tom co chcete prožívat.

Zdeňka Poláčková 15 před 8 roky

To je v pohodě,už nejsem zklamana,už vím,že je to jedno co tu kdo řeší.

Jiří Štursa 4 před 8 roky

Neda mi spat otazka... Podle jakeho klice se urcuje kolik odberu veci a jakych je v poradku odebrat a od kolika odebranych veci uz to v poradku neni, tedy podle Vas a vasich pravidel. Ja si myslim ze davani a brani veci je energeticky v rovnovaze vzdy. Jeden se potrebuje neceho zbavit a druhy neco hleda a zaroven prinasi prvnimu naplneni jeho touhy tedy zbavi ho pritomnosti te veci. Vsechno je v naprostem poradku.

Jiří Štursa 4 před 8 roky

Pokud se nekomu neco nelibi, at se podiva nejprve do zrcadla kde je pricina problemu pravdepodobne ma sam malo a rozdavat v podstate nechce a dela to jen prototoze mu nekdo nabulikoval ze bude lepsim clovekem kdyz bude davat z toho mala co ma. Misto aby si priznal ze rozdavat ani nechce a proda sve nepotrebne veci sam... A je vse v poradku. Ale mozna je to vsechno uplne jinak nikdo neni dokonaly

Dáša (autor tématu) 19 před 8 roky

Zdeňko,já jsem ale psala, že vyhazovat nechci a rozhodně mám radost, že věc poslouží někomu jinému. Zrovna dnes předávám dost věcí i nováčkům, kteří nic nedarovali a vůbec mi to nevadí, naopak jim ráda pomůžu.

Zdeňka Poláčková 15 před 8 roky

Ale Dašo,ty jsi napsala první,že ti vadí,že si lidé berou víc věci.A ty jsi řešila,na základě domněnek,že se registrují víckrát .A proč by nemohl mít člověk více věci?Já sama bych jich teď potřebovala docela dost,ale ty jsi mi to trochu znechutila svou poznámkou. Měla jsem pocit,že je to v rovnováze,když se někdo něčeho chce zbavit,tak já mu tím vlastně vypomuzu a zároveň on vypomuze mě.I,kdybych pak něco prodala,a koupila si za to třeba mixer,tak co je na tom špatného? Jak dlouhou dobu podle tebe tvoji věc doma člověk musí mít ,abys byla spokojena?Můžeš si to dat do podmínek,ale když budeš chtít kontrolovat všechny lidí co dělají,tak se z toho časem zblázniš.Kdyz das lidem svobodu tak budeš mít radost z dávání vždycky. A každý člověk který si věc od toho co ji už nechce bere,mu prokazuje zároveň sluzbu.Víš jak věci,které už nechceš můžou být časem a ve větším mnozstvi zatěžující? A jak někdy je bolestné věc,která ti sloužila ,ale mas lepší ,ji jen tak vyhodit?V tom případě je mnohem snesitelnější ji někomu dat,nebo prodat pokud se ti s tím chce zabývat,protože i prodat starou věc není vždy snadné.Jo a například,když jsem dala v minulosti někomu spoustu věci,ale nebylo to prez ,,vsezaodvoz,, a tady bych si brala více věci,ale už nic nedávala,tak to se asi nepočítá.Vesmír pracuje všude a ty to neohlidas (co,kdo kde pro koho udělal) ,takže hodnotit lidí podle toho kolik si tu berou je dost .... Chapeš co jsem tím chtěla říct?Přeju ti vše dobré.

Zdeňka Poláčková 15 před 8 roky

A,že se lidí registrují víckrát?Nevis jejich důvod.Může to být popleta a zapomel heslo,nebo má prostě blby pocit jen si brát,když nemá co dat.Ale to je chudak,nebo dava proste jinde a jinak(.proste nevis a soudis.)Taky bych to mozna udělala,kdybych si vzala dejme tomu třikrát a nic nenabidla.A jen protože tu jsou takový hlídači jako ty a hned to řeší. Napriklad,já se třeba stěhují a mám spoustu věci,které bych dala,ale teď se mi to nechce řešit,ale hledám do nového bytu pár věci,které nemám.Mám spoustu jiných starosti,ale vím,že by se mi ulevilo,kdybych se pár věci zbavila.Ale vím,že časem je někomu RADA dam a je mi jedno k čemu mu poslouží.

(smazaný uživatel) 8 před 8 roky

Pokud snad mohu, osobně jsem hodně věcí získal a něco i daroval a to při jedné posteli i další vybavení, které mi z různých důvodů nakonec nevešly do mého malého bytečku. Věřte však, že pokud se člověk dostane do situace, že musí řešit svou situaci, která není příjemná a hlavně nenadálá, je vděčen za každou, byť třeba drobnost. Věci jsem zde získal dost a věřte, že všechny našly své uplatnění a pokud nakonec nevyhovovaly, pak šly dále. Nic se nevyhazuje. A tímto chci poděkovat všem, kteří mi jakkoliv a čímkoliv pomohli a jsem jim vděčen. Zároveň děkuji tomuto serveru....

Zdeňka Poláčková 15 před 8 roky

Buďte vděční za ty co berou,protože vám dávají PROSTOR pro nove lepší veci.A budme vděční za tuto možnost,kterou nám vytvořili tvůrci těchto stranek.

Zdeňka Poláčková 15 před 8 roky

Dašo,napadla mě pro tebe varianta.Mohla by sis zalozit vlastní stránky s názvem něco jako VYMENIM. Tyhle pro tebe moc nejsou.Jak jsem koukala mas rozdáno hodně věci,ale davas s podmínkou,jestli někdo pro tebe něco má co ty bys chtěla,takže vlastně menis.A ještě to má řešit a hledat ten člověk jestli něco hledaš.No nevim jestli bych od tebe neco chtela.Urcite uz ne.A ty bys mi uz asi pravdepodobne asi nic nedala .To byl jen návrh.

Zdeňka Poláčková 15 před 8 roky

A Dašo děkuji ti za to ,že jsem si mohla uvědomit vděčnost.Jsem vděčná i za tebe.Protože bez tebe bych si nenapsala to co jsem napsala.Protože vděčnost je to nejkrásnější co můžeme cítit. Díky všem.

Jiří Štursa 4 před 8 roky

Ivana Vańková 6 před 8 roky

Vážení registrovaní.Celkem mě překvapily články které si tu píšete.Mám za to, že lidé kteří darují cokoli, darují proto, že nechtějí vyhodit do kontejneru a pošlou dál do světa kdo to potřebuje. Jsem ráda když mohu udělat radost komukoliv kdo to potřebuje bez nároku odměny.A to nejen tady! Plýtvat časem a sledováním co kdo komu a kdy mi přijde naprosté zoufalství.Úsměvné dny vám všem.

Parkes 57 před 8 roky

Ivano, myslím, že tady došlo k nepochopení. Lidé tu samozřejmě darují proto, že darovat chtějí, ale mají právo nedarovat kšeftařům (ti dary nepotřebují, naopak) a lidem, kteří jsou nespolehliví či arogantní a dárcům komplikují život nekomunikací atd. Odměnu tady nevyžaduje nikdo (kromě pár pomýlených), ale dobrý pocit z darování nepřijde automaticky, pokud si dárce připadá jako trumbera. Věřte, všichni bychom dali přednost bezproblémovému principu nabízím - přijímám. Ovšem v drtivé většině to funguje bez zádrhelů a zbytek tady prostě řešíme. Zdravím, Parkes

Jiří Štursa 4 před 8 roky

Lukáš Václav Effenbe 29 před 8 roky

Parkes

Miroslav Nejedlý 3 před 8 roky

Zdravím, mě spíš vadí trochu jiný způsob .... je Vás moc zájemců, tak kdo mi nabídne víc .... nebo, ...... máte to sice už zadané, ale dal/a bych vám za to klidně 1000