pocet zajemcu

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Ondra Popp (autor tématu) 1 před 8 roky

dobrý den,

nejak zmizel pocet zajemcu. celkem to pomahalo odhadnout jestli je predmet zamluveny nebo neni kdyz neni rezervovany. nebo pokud jste sty tak uz skoro nema cenu psat ze mate zajem

lenka 3 před 8 roky

Taky mi chybi kolonka počtu zájemců. Prosim, bude znovu obnovena? Moc děkuji. Lenka

Lukáš Václav Effenbe 29 před 8 roky

přesně tak, když někdo vystavil věc o půlnoci a do rána nasbíral 12 zájemců, I když byla věc bez rezervace, automaticky jsem předpokládal, že si daná osoba vybere někoho z těch 12-cti a já už mám minimální šanci.. ztráta této kolonky mi přijde kontraproduktivní

Adéla Košťáková 13 před 8 roky

a já myslela,že mi to jen blbne

trpaslycek 72 před 8 roky

Zdravím, přidám se také, ale z druhé strany Jako dárci se mi stávalo, že si lidé mysleli, že když jsou prvním zájemcem, mají automaticky na věc právo, a když jsem jim napsala, že věc je rezervována, tak nastávaly debaty "proč jako, když jsem byl určitě první, to je nefér, atd.", takže pro mě to bylo spíše pro zlost

Lukáš Václav Effenbe 29 před 8 roky

protože se o to přihlásil někdo prostřednictvím třeba jiného inzerátu, nebo proto, že to chci dát tátovi pro syna, než pánovi co si tím rozšiřuje sbírku jj to už jsem taky párkrát slyšel.. většinou od lidí co jen berou

Parkes 57 před 8 roky

Souhlas s Trpaslyčkem i Lukášem. To dohadování s dotčeným nevybraným zájemcem byla ztráta času a nervů dárce. Navíc se započítalo i pouhé prohlédnutí, ne pouze ten, kdo odepsal, a pak při větším počtu inzerátů už byl zmatek

Ondra Popp (autor tématu) 1 před 8 roky

to je pravda ze tento problém nastal, ale da se to klidne nastavit že bude se zobrazovat první tři tak aby se predeslo podobnym dohadum ale kdyz vidim ze je tam 12 zajemcu, tak vim ze se nemusim se snazit psat o zajem dane veci.

Baruš 27 před 8 roky

Já si tedy myslím, že to je úplně nejlepší tah. Teď mám cca 15 inzerátů a žádného zájemce, jelikož je u inzerátů 20,30,40 atd zhlédnutí, což se pak lidi, kteří mají zájem samozřejmě neozvou. A přitom nemám žádného zájemce, jelikož si píšu rovnou dobu a čas vyzvednutí a ne každému to vyhovuje.. doufám, že jsem to napsala alespoň trochu smysluplně a jde z toho poznat co jsem tím myslela

Baruš 27 před 8 roky

oprava - nemyslím, že je to úplně nejlepší tah...

Lucie Pavlíčková 32 před 8 roky

Kolonka mi nechybí - v poslední době jsem opravdu nezvládala jezdit s věcmi do narvaných pošt navíc s nemocnými dětmi - tak jsem začala vystavovat inzeráty, že jsou věci POUZE ZA ODVOZ - měla jsem třeba prvních 6 zájemců, kteří chtěli všichni zaslat poštou...pak se mi dlouho nikdo neozval, že má o věc zájem - domnívali se, že už to nemá cenu, když mám 6 zájemců - ale to nebyli reální zájemci, kteří by splňovali podmínky odběru - přiznám se, že mne tato kolonka přišla spíše matoucí - jak pro dárce, který pak byl "zavázán" dát věc prvnímu (viz Trpaslyček) - což je věc svobodného rozhodnutí dárce a ne věc rychlosti! stejně jako pro přijímajícího, který už třeba na inzerát nezareagoval, protože jich bylo hodně před ním...Já ji zpět nepotřebuji