Par navrhu

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Marcela Š. (autor tématu) 0 před 8 roky

Nejsem tu dlouho, libi se mi myslenka, nemam uplne vse projite a zmaknute, ale nektere veci by mi pomohly Tak jen trocha zamysleni po par dnech tu...

Blacklist. Hodne bych uvitala u svych inzeratu si urcit, ktery zajemce/uzivatel uz se mi nema ukazovat, nemaji mi od nej chodit zadne maily.

Oznaceni, komu jsem rezervovala. Jen pro uzivateovu prehlednost, ne verejne.

Oznaceni vice veci pro jednoho zajemce. Kdyz mi nekdo v odpovedi na inzerat odpovi, ze chce i dalsi me veci. Nebo kdyz zajemce klika "mam zajem", aby si mohl pridat, ze ma zajem o vice mych veci, pokud ma zajem.

Propojeni s kalendarem. Zarezervuji zajemci vec. Dale pak komunikujeme mailem nebo telefonicky, ve spechu samozrejme zapomenu, ze bylo rezervovano jen na kratsi dobu, neprodlouzim, pak se zbytecne nabizi dal.

Pokud neco z toho uz tu je, muzete mi prosim popsat, "how to". Diky.

Sluníčko 53 před 8 roky

také se přidám s návrhem na zlepšení:
pokud mæm v inzeratu vic polozek,nebo je moznist vec predat vice lidem (mam vic kusu), nemam moznost jim pak vsem pridat hodnceni, mohu si vybrat jen jednoho...to je skoda,protoze milych setkani bylo vic a ja bych nerada vybirala jen jednoho zastupce.

tato. oz ost by zaroven mohla pomoci s oznacenim nespolehliveho zajemce (co zajem projevi a pak vec nevyzvedne) a zaroven ohodnoceni toho,kdo si vec posleze vyzvedne (opet se jedna o jeden i zerat a vic hodnoceni)....

Akela 588 před 8 roky

Dobrý nápad

Sluníčko 53 před 8 roky

jé, omlouvám se za překlepy v minulém příspěvku (psáno na tabletu)-příště se polepším

Ivana B. 57 před 8 roky

Souhlasim se Slunickem, dobré připomínky, bylo by fajn realisovat..

Admin Petr 247 před 8 roky

@Sulley moc děkujeme za nápady a omlouváme se že nám váš příspěvěk utekl
První 3 určitě chceme realizovat v letošním roce, o propojení s kalendářem zatím neuvažujeme, ale podle zájmu dalších uživatelů zvážíme.

@Sluníčko: taky děkujeme za návrhy, promyslíme, ale realizace asi kdyžtak po výše zmíněných věcech.. Přeci jen většina inzerátu je na jednu konkrétní věc, tak by se to dotklo méně lidí. Každopádně díky za tip a podle zájmu zvážíme.

(smazaný uživatel) 3 před 8 roky

Jsem nešika - poděkování jsem zvládla, ale nevím, jak zapsat dárci pozitivní hodnocení

Libuše Konvalinková Szabó 6 před 8 roky

Ahoj všichni, ještě bych dala podmínku inzerce - uvádět telefonní číslo, pro rychlejší a snažší komunikaci. Na několik inzerátů jsem odpovídala prostřednictvím formuláře / mám zájem /, nebo na uvedený e-mail, ale do dnešního dne bez odpovědi a jakékoli reakce. Kdyby bylo uvedené tel.číslo, ráda bych inzerentovi zavolala a vše by probíhalo rychleji.

Ivana B. 57 před 8 roky

Jestli bude tato podminka, dat telefonni cislo, tak aspon podle mne inzerentu ubude.... moznost dat ho je neco jineho nez povinnost..)

Sluníčko 53 před 8 roky

Taktez se domnivam,ze davat povinne telefonni cislo neni nejstastnejsi reseni. Pokud nekdo neodpovi na email (stava se mi casto), neni moc pravdepodobne ze by zvedl telefon z neznameho cisla...

Libuše Konvalinková Szabó 6 před 8 roky

Lidičky, kdo je férový, upřímný a má čisté svědomí, nemá důvod se bát uvádět svůj telefon /pouze můj názor/.

Baruš 27 před 8 roky

Já si tedy o sobě myslím, že jsem férová, upřímná a mám čisté svědomí, ale upřímně bych nechtěla někde veřejně vystavovat své telefonní číslo jen kvůly tomu, že chci někomu darovat věc, kterou já neupotřebím... Mám ráda svoje soukromý a nikdy jsem neměla problém komunikovat přes mejl

Akela 588 před 8 roky

Souhlasím s Baruš. Měla jsem zkušenost,že mě pak někdo den co den i v noci schválně otravoval. Netýkalo se zdejšího portálu.Pokud má neomezené volání rád se tím může bavit.Nevíte na jakou figurku narazíte...

Helena Dvořáková 6 před 8 roky

Též nesouhlasím s tím, aby ten kdo daruje musel povinně uvádět své telefonní číslo. Kdysi jsem ho v mém profilu uvedené měla a musela jsem ho smazat, jelikož mi volali lidi i v 11 hodin večer. Také raději komunikuji telefonicky, ale to přeci není problém poslat e-mailem telefonní spojení, ale jen tomu koho si vyberu z lidí které měli o danou věc zájem.
Stává se, že o věc má zájem třeba i 30 lidí a kdyby mně všichni volali, tak v práci nic neudělám.
Vždy se snažím odpovědět na všechny e-maily, které přijdou a to i v případě, pokud si dotyčného nevyberu, ale chápu i to, že někdo na všechny e-maily neodpovídá, protože to prostě není v jeho časových možnostech.