Více chyb

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

trpaslycek (autor tématu) 72 před 8 roky

Dobrý den, tak zatím jsem zjistila, že nejde zobrazit seznam zájemců, nejde deaktivovat inzerát, ani rezervovat, jen upravit, dále u uživatelů nejde zobrazit nic z jejich profilu kromě profilu samotného, dál jsem zatím nezkoumala.

trpaslycek (autor tématu) 72 před 8 roky

Inzerát jde ještě aktivovat.

Lukáš Václav Effenbe 29 před 8 roky

+ já nevidím náhledy

Admin Petr 247 před 8 roky

Ups, mrkneme hned na to

trpaslycek (autor tématu) 72 před 8 roky

Teď mě napadlo, jestli třeba se ti zájemci nezobrazují ve vyskakovacím okně, to mám asi zakázané.

David Drdek 66 před 8 roky

Díky za info @trpaslycek, vloudila se nám chybka při nasazování nové verze. Už je to v největším pořádku!

Iveta Miková 7 před 8 roky

Ano ano vse naprosto dokonale nova verze me zaujala, ale vidim stale chybku...Proc nejde oznacit uzivatele, ktery neklikl na "mam zajem" a ja mu presto vec predala, protoze mel v rezervaci jiz jine veci a o nove vystaveny predmet projevil zajem pouze prez sms ci tel.hovor? Pak musim pri ukoncovani inzeratu oznacit, predmet obdrzel nekdo jiny a tim padem se neukaze jako darovany... Neslo by to jeste doladit?

Lukáš Václav Effenbe 29 před 8 roky

@Milková souhlasím, taky se mi to párkrát stalo, je to takové lojové tomu člověku psát at mi lajkne i ostatní věci.. na druhou stranu, nevzniknou pak černé duše, které si vyrobí hromadu fiktivních darování proto, aby mohli jen brát?

elwen 2 před 8 roky

Měla jsem stejný problém. Včera uveřejněný inzerát nešel ani označit jako rezervovaný, ani mi nelze deaktivovat. :/ V podstatě kromě editace s ním nelze dělat vůbec nic, proto jsem alespoň smazala text.

lenka 3 před 8 roky

Dobrý den,
tak jsem zjistila, že mi nejdou otevřít ikonky : aktivní inzeráty, hodnocení, daroval a získal. A taky se mi nenacitaji body za přihlášení se.
lenka

trpaslycek (autor tématu) 72 před 8 roky

Dobrý den, zjistila jsem, že v Internet Exploreru funguje vše, co jsem zatím vyzkoušela, bohužel v prohlížeči Google Chrome mi toho více nefunguje, i když jsem se pokusila povolit "vyskakovací okna", takže zatím používám pro tuto stránku IE a jede to

David Drdek 66 před 8 roky

Nyní by to již mělo jít správně v každém prohlížeči, pokud to stále nebude v pořádku tak zkuste promazat pamět prohlížeče, případně načíst stránku párkrát znovu

Lukáš Látal 2 před 8 roky

Problém při zadávání inzerátu Kategorie: Ostatní >"undefined"
žádná podkategorie způsobuje problémy při pokusu o dokončení inzerátu (script blokuje odeslání formuláře, kvůli prázdnému poli podkategorie, který je navíc nezadatelný)

trpaslycek (autor tématu) 72 před 8 roky

Dobrý den, nejsem si jistá, ale mám pocit, že mi nechodí všechny emaily od zájemců. Vím, že mezi zájemci se objeví i ti, kteří si jen zobrazili kontaktní údaje, ale přesto si myslím, že mi pár emailů určitě nedorazilo