Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Našli jste chybu? Máte nápad na vylepšení?
Témata

Možnost prodloužení inzerátu

p.s před 2 měsíci 9 RH002 před 2 týdny

Dobrý den, proč není k dispozici možnost prodloužení inzerátu? Třeba v případě, že člověk něco trvale nabízí či poptává. Nebo z hromady jiných důvodů.<br /> <br /> Je tu třeba jedna uživatelka, která trvale shání papír...

Návrh pri vyhledávání z více okresů

Niky. před 3 měsíci 4 RH002 před 2 měsíci

Zdravím, myslím, ze by bylo zajímavé mit možnost nastavit vice mist k vyhledávání treba 2 az 3, kde vyzvednout. Například: hledat pouze Praha 4, Praha 11 atd. Než celou Prahu. ;)

NAHLÁŠENÍ SPAMU

marcela kohoutková před 4 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Chtěla bych poprosit uživatele webu o spolupráci při nahlašování spamů. Zjistila jsem, že spamy byly zobrazeny 6x, 8x atd. a stále aktivní :(. Chápu, že je to otravné a obtěžující, ale je to jen chvilinka;)

spamer

rakapka před 6 měsíci 4 Pavel Svoboda před 5 měsíci

Dělá tu někdo něco s tím spamerem co tu už několik dní blokuje web? |(

Chyba zobrazeni aplikace

rjd00 před 6 měsíci 3 Admin Petr před 6 měsíci

Dnes mám ve všech prohlížečích problém se zobrazením Vše za odvoz. V řádce s adresou mi hlásí nezabezpečený přístup - zřejmě ukončená platnost certifikace (???).<br /> <br /> Místo bazarových stránek naběhne text:<br ...

Selectbox kategorie na mobilu

NoxArt před 10 měsíci 2 Admin Petr před 6 měsíci

Používat výběr kategorie na mobilu je velmi krkolomné, jelikož textové pole na filtraci otevře klávesnici, která následně zabere půl obrazovky a zbude jen velmi malá plocha, kde lze scrollovat<br /> <br /> Jelikož každ...

Předání předmětu zpětně

Misha před rokem 3 Akela před 10 měsíci

Škoda že nejde zpětně předmět předat uživateli když se předmět nepředá do lhůty než se vymaže. Stane se mi že zapomenu a mám je ve složce nepředáno. :(

Nelze mi přidat fotka z telefonu

Bětka Mecová před 2 roky 1 Admin Petr před 2 roky

Dobrý den, nedaří se mi rozkliknout tlačítko abych mohla vybrat fotografii k inzerátu ;( Zkoušela jsem stránku znovu načíst, úplně restartovat a stále nic

Možnost více míst vyzvednutí

Grymovi před 2 roky 11 p.s před 2 roky

Uvítala bych možnost zadat dvě města, kde je možné vyzvednutí.<br /> Pohybují se pravidelně mezi dvěma městy, a tak zatím musím psát do textu inzerátu obě města, nebo část inzerátu zadat v jednom městě a část v druhém a...

Datum a čas u zpráv.

Vogon před 2 roky 10 helena před 9 měsíci

Nekontroluji zprávy nijak pravidelně a tak mi přijde trochu nepohodlný relativní timestamp u zpráv. "Před třenmi dny", "před 12 hodinami" a podobně. Nešlo by to upravit tak aby se zobrazovalo časové razítko absolutně?

Nejde poslat přímá zpráva (nebo je to schválně?)

Jirka před 2 roky 7 josefina šulcová před 2 roky

Dnes jsem si procházel "top" uživatele za týden a zaujalo mě něco v profilu jednoho z těchto uživatelů. Chtěl jsem mu napsat, ale ... nikde není možnost, jak je kontaktovat.<br /> Pokud mají aktivní inzeráty, jde jim ja...

Šla by k tomu mobilní aplikace?

Jirka před 2 roky 3 RomanaM před 2 roky

To, co většině lidí brání sem přidávat víc inzerátů, je pracnost zadávání: fotit, vymýšlet popisek. Kdybychom měli aplikaci, kde prostě věc vyfotím a ona si sama doplní informace, přibylo by sem hodně předmětů. (Zatím žá...

Chybí možnost přidávání více předmětů stejného typu

Jirka před 2 roky 3 Admin Petr před 2 roky

Dnes jsem potřeboval přidat asi 9 knih. Všechny jsem musel klikat od začátku, vybírat, že je to kniha, že je to učebnice, že skupina je Brno. Bylo to dost zdlouhavé a otravné.<br /> Myslím, že by dost pomohlo, kdyby se ...

Nastavení profilu: nejde aktualizovat "O mně"

Jirka před 2 roky 0 Zatím bez odpovědi.

Mám profil už dlouho. Políčko "O mně" jsem měl dlouho prázdné. Chtěl jsem si do něj přidat text, ale kdykoliv tam něco napíšu a chci uložit, dostanu nesmyslnou chybovou hlášku "Zadaný email již používá jiný uživatel, zad...

Zprávy

tll před 2 roky 2 Akela před 2 roky

Dobrý den, ve zprávách mi zůstali viset zprávy, které jsou už k ukončeným nabídkám (nepřesunul se do archivu). Take se mi tam nezobrazuje zpráva, kterou jsem odeslala. Čím to může být? Zkoušela jsem se odhlásit a zas při...

Jak zlepšit VšezaOdvoz

Andrea Pieni Nenä před 2 roky 1 Pavlína C. před 2 roky

Zdravím příznivce VšezaOdvoz! <br /> <br /> Jmenuji se Andrea a moc fandím projektům jako VšezaOdvoz. Proto jsem se připojila k týmu, a mám teď na starost uživatelské rozhovory. <br /> <br /> Pokud jste nadšenci jako...

problém se servrem

rakapka před 3 roky 27 Věra Č. před 3 roky

Má tu taky někdo poslední dny problém s tím, že se server strašně dlouho načítá, dlouho se odesílají odpovědi na vzkazy, a podobně?

Lze obnovit inzerát po expiraci?

Michaela před 3 roky 2 Admin Petr před 2 roky

Dobrý den,<br /> byla jsem hospitalizovaná a vypršela mi platnost inzerátů. Lze je nějak jednoduše reaktivovat? Nikde jsem nic nenašla a nechce se mi všechny inzeráty znovu nahrávat... Předem děkuji za odpověď<br /> Mi...

Nápověda do profilu

Honza Kalina před 3 roky 1 Lucinka před 3 roky

Zdravím, web mi už několikrát pomohl zbavit se staré věci, ale stále mi nejsou moc jasné některé nepopsané statistiky v profilu:<br /> <br /> Pod počtem bodů (kde mi chybí alespoň v title poznámka co představují/za co ...

Změna jmen uživatelů

Maqi89 před 3 roky 12 Andy před 3 roky

Už tu kdysi byla diskuze na související téma unikátních uživatelských účtů, někdy s nemožností měnit nick. Poslední dobou mě ale dost mate časté přejmenovávání uživatelů (na změnu avatara si už člověk jakž takž zvykl, al...

Rozdelení inzeratu pro vic zajemcu

Ld_drth před 3 roky 3 Admin Petr před 3 roky

Dobrý den, mám dotaz, je možné nejak rozdelit inzerát pro vic zajemcu. Nabizela jsem 6ks naramku, mela jsem tri zajemce, podelila je medzi ne. Když už je první majitel sve časti, tak že inzerát stratí a konverzace jsou a...

inzerát nejde rezervovat ani ukončit

Rigoberto před 3 roky 2 Zuzana Kozlová před 3 roky

po kliknutí na button jen zčerná obrazovka, po dalším kliku černá zmizí, ale stav inzerátu se nemění. díky za radu!<br /> Robert

Nefunkční aplikace

Misss před 3 roky 21 Admin Petr před 3 roky

Dobrý den, od rána nelze u inzerátu nastavit rezervace, ani zrušit inzerát. Fungují jen úpravy.

Fotografie a její orientace - pootočení

Karel Procházka před 3 roky 1 Marketa před 3 roky

Pokud soudím správně, tak uživatel vkládající obrázek netuší jaká část fotografie, a především v jaké orientaci bude v přehledu zobrazena.<br /> Obě strany, jak dárce, tak příjemce by měl mít možnost jednoduchým stiskem...

Ukazatel blacklistu

Lucinka před 3 roky 13 Ondřej Beránek před 3 roky

Super, že v seznamu zájemců vidím, kolik lidí má danou osobu na blacklistu, kdyby to číslo ale nebylo pokaždé jiné 🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣 nehledě na to, že na tohle při darování rozhodně koukat nebudu, protože to není vůbec relevantní...

Finanční odměny

Phaz před 3 roky 5 Karel Fořt před 3 roky

Tak ještě jeden (snad už poslední) nápad na vylepšení:<br /> <br /> Trochu mne na tomto webu překvapuje, že se tu vyskytují nabídky na věci o hodnotě stovek až tisíců korun a získá je ten, kdo zrovna "sedí u PC" nebo d...

Přesnější poloha v Praze

Phaz před 3 roky 11 Maqi89 před 3 roky

Pomohlo by přesnější určení polohy u inzerátů v Praze, snížil by se počet zbytečných (později odvolaných) kliků "Mám zájem". <br /> <br /> Např. Praha 10 začíná kousek za Náměstím Míru, a končí až v Záběhlicích či kou...

předvyplněno: daruji za odvoz

Phaz před 3 roky 4 Soňa Bendová před 3 roky

v textovém poli je předvyplněno "daruji za odvoz"<br /> přijde mi to zbytečné na webu darujizaodvoz.cz<br /> je nutné to pokaždé mazat<br /> a když se to nesmaže, tak u inzerátů místo popisu zboží je pokaždé rušivé "d...

zobrazení hodnocení uživatele hned u zprávy

Phaz před 3 roky 4 Akela před 3 roky

u nicku uživatele v seznamu zpráv by mohlo být vedle hodnocení uživatele (zelené kolečko či proužek s číslem či jinak)<br /> <br /> když člověku přijde během chvilky desítky nabídke, aby nemusel každého rozklikávat jed...

Nejde vložit fotka

Petr Roubíček před 3 roky 0 Zatím bez odpovědi.

Nejde vložit fotka do inzerátu ani zmenšená co mám dělat .