Velké TECHNICKÉ potíže s hodnocením

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Karel Procházka (autor tématu) 4 před 9 roky

Už asi měsíc se mi nedaří přidělit někomu hodnocení, okénko kam se to zadává pouze problikne a zmizí. Dosud jsem to zkoušel jak ve Firefoxu tak v Chromiu, zašel jsem kvůli tomu i do knihovny tak abych byl na úplně jiném počítači - všechno marné. Už nevím co s tím. Tak to píšu zatím aspoň do poděkování. Nevím už v čem by ještě mohla být chyba na mé straně. Z hlediska úpravy stránek by asi pomohla jiná cesta k otevření okna ve kterém se hodnocení zadává, nebo i několik různých cest k témuž. Možná by i samostatné plnohodnotné okno mělo větší "stabilitu" a nebylo by tak náchylné k tomu aby probliklo a hned se zase uzavřelo. Já to hodnocení považuji za jednu z nejdůležitějších věcí na těchto stránkách především proto, že to je to první co může KAŽDÝ obdarovaný dárci poskytnout, a současně to působí jako určité síto alepoň proti části nebezpečí vyplývajícího ze setkávání s neznámými osobami. Nejpraktičnější by asi bylo zadávat hodnocení dárce přímo do mailu který oznamuje přidělení hodnocení obdarovanému, a vyzývá k hodnocení dárce. Podle mne by v takovém případě nebylo potřeba ani chodit na stránky, ani se přihlašovat, stačilo by kliknout na předpřipravenou odpověď, případně (u mne by to bylo pravidelně) připsat vlastní komentář, a odeslat. Zároveň bych se přimlouval za širší a bohatší možnost hodnocení. Samotné "POZITIVNÍ" je jednoznačné, sedí to a vyjadřuje v podstatě vše. Na druhé straně jsem se za těch pár měsíců již setkal s tolika dobrými lidmi, kterým bych rád aspoň po virtuální stránce přidal něco navíc. Prostě to "POZITIVNÍ" bych ponechal, ale přidal bych k tomu rád nějaké další body navíc. Napadlo mi ještě jedno rozšíření. Nejednalo by se o inzeráty, ale o profil. Každý by si mohl uložit do profilu co shání, sbírá, co rád čte, a podobně. Po předání a oboustranném hodnocení by se mohl obdarovaný i s větším odstupem podívat na profil dárce, připomenout si zájmy protistrany, a při probírce domácích pokladů zvážit, zda to či ono co by jiného potěšilo opravdu bude ještě potřebovat. Ještě na závěr. Nežli cokoliv odešlu ještě si to zpravidla i několikrát přečtu. Přesto mi občas uteče zpravidla překlep. Povšiml jsem si na různých fórech, že tam je možné si vlastní příspěvek zobrazit jak na stránce bude vypadat ještě před definitivním odesláním. Dokonce i po jeho odeslání bývá možné obsah příspěvku korigovat. Jinak moje nápady: Každý by měl mít své přihlašovací jméno, které by se zadávalo jen při přihlašování a nikdy by se nikde nezobrazovalo. Každý by měl mít svůj nick - přezdívku, která by se naopak zobrazovala vždy všude a při každé příležitosti. A určitě by se podobných námětů našlo povícero. Jinak veliké díky Vám za Vaši záslužnou činnost.

Jarka 23 před 9 roky

Karle, dekujeme za nekolik podnetu k vylepseni stranek. Urcite se nad nimi do budoucna zamyslime. Prozatim se zeptam, jestli se vam stale nedari pridat hodnoceni?

Vendula Kopi 28 před 9 roky

Dobrý den, mám otázku, udělila jsem negativní hodnocení, paní, ted po delší době poštovné zaplatila, prosí mě abych hodnocení změnila, ale bohužel nevím jak, děkuji , bohužel přes meil mi nelze odeslat dotaz Kopešová