hodnocení VŠECH zájemců při mazání inzerátu

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

(smazaný uživatel) (autor tématu) 35 před 9 roky

Někdy mám chuť negativně ohodnotit "zájemce, co se ozvou, já odpovím, napíšu časové možnosti i adresu, domluvíme si termín - a oni už se neozývají - měli by mít aspoň tu slušnost napsat, že zájem už nemají... ! Když věc předám např. 5. spolehlivému, co si opravdu přijede ve smluvený čas, mám při mazání inzerátu na výběr pouze označit příjemce, ale je nějaká možnost hodnotit i ty nespolehlivé, třeba by to bylo užitečné i pro ostatní inzerenty?

Linda Lu 5 před 9 roky

Souhlasím. Někdy mám pocit, že mi vlastně zájemce prokazuje službu. S někým se nedá dohodnout, lepší je to hodit za hlavu a takové lidi ignorovat. Já se třeba dohadovala s jednou zájemkyní měsíc, pak nepřijela. Tak už jí neodpovídám. Ale jak takové lidi hodnotit?

Helena Dvořáková 6 před 9 roky

Bohužel mám stejnou zkušenost. Bylo by dobré ohodnotit i ty nespolehlivé. Nevím, proč lidé klikají na všechno i na to, co vůbec nepotřebují a vlastně nechtějí a nenechají to lidem, kteří mají o danou věc skutečný zájem. Nedivím se, že je spoustu lidí, kteří raději věci vyhazují, než aby je někomu věnovali. Než se proberete těmi, kteří vlastně nemají zájem, nebo prostě zapomenou apod. a dostanete se k těm co zájem mají, tak je to časově dost náročné.

Lucie Pavlíčková 32 před 9 roky

Ač mám naštěstí spíše pozitivní zkušenosti s lidmi, kteří si věc opravdu zamluví (já totiž rezervuji až po poskytnutí tel.čísla a potvrzení času vyzvednutí), naprosto souhlasím, že by měla být možnost hodnotit i ty, se kterými jsme měli špatnou zkušenost. Myslím si, že takoví lidé znevážují a nerespektují pravidla hry, blokují věc opravdu potřebným a bylo by dobré, aby o takových lidech věděli i ostatní inzerenti...

Teta Kája 7 před 9 roky

Kvůli takovým, si velmi vybiram komu vlastně ve finále věc darují..... Pokud se ozve někdo kdo se již takhle ke me zachoval, odepisuji rovnou ze věc pro něj není k mání.

Tomas Mithofer 45 před 9 roky

Skvělý nápad, hned bych tuto funkci bohatě využil- bohužel

Jarka 23 před 9 roky

Zdravim a preji krasnou nedeli! Negativni hodnoceni zajemcu je jedno z nekolika vylepseni, ktera momentalne planujeme. Vydrzte