Zajistit pro sechny

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

podnikatel (autor tématu) 0 před 9 roky

Dobry den. Mam zde známé a sleduji už nějakou dobu jak to zde funguje. četl jsem i několik příspěvků. Doporučil bych administrátorům aby se dívali na profily a hodnotili jinak. Například na co potřebuje jeden člověk 20 postelí. nebo 10 ledniček atd. To jsou lidi co s tím dále obchodují a nedělají nic jiného než čekají až se zde něco objeví. Ti co chodí do práce a opravdu by byli rádi za cokoli do domácnosti poté nemají šanci nic získat. Je to i apel na všechny. než to někomu darujete tak se podívejte zda onu postel, skřín atd. už několikrát nemá. Mám zato že tyto stránky byli vytvořeny v dobrém. Někdo již něco nepotřebuje tak to daruje aby to sloužilo dalšímu. A ne aby si z toho tady někdo dělal docela dobrý byznys. Děkuji a doufám na zamyšlení

Michal Nico Nekola 14 před 9 roky

Přesně tak,já se proto rozhodl že člověk který má u mě o něco zájem a nikdy nic nedaroval nesplnuje mé podmínky pro darované zboží a má smulu

Ilona Hervertová 1 před 9 roky

No jo, a co když jsem tu prvně?

Oldřich Kor 6 před 9 roky

Na to je rychlá odpověď domlouvejte se s lidmi kde nejsou nastavena hloupá pravidla. A už vůbec ne od p.Nekoly tam to totiž není zadarmo viz. http://vsezaodvoz.cz/diskuze/negativni-prihody/154/michal-nico-nekola-oprvdu-nabidka-zadarmo